מוצר נוסף בהצלחה

חברת ארגוקום בע”מ הוקמה בשנת 1999 והנה חברת בת בקבוצת "אבדור" קבוצת אבדור כוללת 5 חברות בנות ויותר מ 200 עובדים וממוקמת בראשון לציון

עיקר פעילותה של החברה הנה יבוא ושיווק מוצרי תקשורת בסביבה העסקית. חברת ארגוקום מתמחה ביבוא ושיווק של מס’ קווי מוצרים בהם הנה נחשבת כמובילה בתחומה בארץ. לחברה שיתוף פעולה פורה ומתמשך עם מיטב ספקי ויצרני מערכות התקשורת בארץ.

ארגוקום בע”מ משווקת מגוון רחב של מוצרים ופתרונות המתאפיינים בטכנולוגיה מתקדמת, איכות וביצועים מעולים, מוצרי החברה נמצאים כיום בשימוש נרחב על ידי מספר רב של חברות/גופים בשוק הישראלי ובפלחי שוק שונים כגון ספקי שירות, מוקדים טלפוניים גדולים, גופים ממשלתיים, בנקים, מוסדות פיננסיים, חברות היי טק, משרדים קטנים ובינוניים ועוד.

 אודות האתר

כל מוצר ומוצר שנמצא באתר מכירות זה נבדק, עבר את אישורי מכון התקנים ומשרד התקשורת בהצלחה ומאחוריו יש התחייבות ואחריות של שנה לפחות. רכישה באתר זה מבטיחה לך שקנית מוצר איכותי מאוד, עמיד לאורך שנים ובמחירים שווים לכל כיס

בעידן בו אנו חיים, מדינות העולם הפכו לכפר גלובלי, ועסקים טרנס-אטלנטיים מתקיימים על בסיס שוטף. מכאן שתשומת לב מיוחדת מושמת על תקשורת איכותית, רציפה, נטולת רעשי רקע, ריצוד תמונה או וידאו, חדה, בהירה וצלולה. תקשורת שכזו צריכה להיתמך בציוד תקשורת מתקדם, אשר ביכולתו להתגבר על הקשיים בתקשורת מבלי שאחד הצדדים ישים לב שאלה קיימים בכלל. ציוד התקשורת באתר מבטיח לך את אלה ועוד, תוכלו סוף סוף לשבת במשרד או על הספה בבית, ולקיים פגישות LIVE וירטואליות – בשלט רחוק מבלי לצאת מהבית. הדבר המהפכני כבר מביא לכך שיותר ויותר עסקים מעדיפים להחליף את הפגישות הפיזיות פנים מול פנים בפגישות וירטואליות הנתמכות בוידאו קונפרנס, החוסכות השקעה, זמן, משאבים ועלויות.

האתר מרכז את כל הציוד שנדרש בסביבת העבודה המודרנית הן למשרד והן לעובדים מהבית.