לוגו ארגוקום

למה דווקא ארגוקום

ארגוקום בע"מ הינה המפיצה הבלעדית של חברת Dasan מקוריאה, אחת מיצרניות מערכות הראש המובילות בעולם. החברה מספקת מגוון רחב של מערכות ראש עבור טלפונים, מחשבים, טלפונים ניידים, לשימוש משרדי, ביתי, במרכזי שירות לקוחות ועוד ... מערכות הראש של חברת ארגוקום מתאפיינות באיכות שמע גבוהה, נוחות מכסימלית לשימוש יום יומי ממושך, אמינות גבוהה ומחיר תחרותי. מערכות הראש של חברת ארגוקום פועלות במספר רב מאד של מוקדי שירות ומכירה של החברות המובילות בתחומם בארץ.

יעוץ והכוונה

עם או בלי מערכת ראש? מערכת ראש עם שמיעה באוזן אחת או בשתי האוזניים? מיקרופון מסנן רעשי סביבה או לא? מערכת ראש אלחוטית? לשימוש תחת יישומי VoIP? אלו הם רק כמה מההחלטות שעליכם לקבל כאשר אתם רוכשים מערכות ראש עבור העסק שלכם.
כאשר יש כל - כך הרבה סוגים ותצורות לבחור מהם, חשוב מאוד לוודא, שאתם בוחרים את מערכות הראש המתאימות ביותר עבור העסק שלכם, נציגי השרות והמכירה של חברת ארגוקום ישמחו לבקר בעסק שלכם ולעזור לכם בקבלת ההחלטה המתאימה ללא תשלום או התחייבות כלשהי.

סדרי העדיפויות שלכם בזמן בחירת מערכות הראש.

עמידות הנו הגורם החשוב ביותר. עסקים מעדיפים לשלם מעט יותר כדי להיות בטוחים שמערכות הראש יחזיקו מעמד לאורך זמן רב מבלי הצורך לתקנם שוב ושוב ולמנוע מצב של חוסר זמני במערכת ראש למוקדן העושה בהם שימוש יום יומי. עמידות (משמע מינימום תקלות) הנה הדאגה הגדולה ביותר של מנהלי מוקדי טלפונים. הם רוצים מערכות ראש שאינם מתקלקלות בקלות וכן שבעת הצורך ניתן לתקנם במהירות. חלק מהיתרון היחסי של עבודה עם חברת ארגוקום אינה מסתיימת באספקתם של מערכות הראש האמינות ובעלות העמידות הגבוהה אלא ובנוסף בהענקת מתן שירות מהיר של החלפה ותיקון ובזמינות גבוהה. החברה מפעילה מעבדת תיקונים למערכות הראש ומחזיקה מלאי חלפים זמין לכל סוגי מערכות הראש המשווקות על ידה.

נוחות גם היא מאד חשובה. בימינו אלה ישנם כל-כך הרבה סוגי מערכות ראש להציע, כך שתמיד ניתן למצוא מערכת ראש שהיא גם עמידה וגם נוחה.
נציגי חברת ארגוקום ישמחו לספק לכם מערכות ראש להתרשמות ובדיקה ללא התחייבות או תשלום כלשהו.

איכות ועוצמת השמע היא שיקול חשוב נוסף. מה שחשוב ביותר הוא – האם המשתמשים יכולים לשמוע את המתקשרים ולהפך בעוצמה ובאיכות גבוהה. המשמעות היא שעוצמת השמע הנו חזק מספיק משני ציידי הקו ואיכותו מתקרבת למצב של שיחה פנים מול פנים.

מחיר גם הוא גורם חשוב מאד. המחיר הנו פועל יוצא של טיב מערכת הראש ועמידתה בפרמטרים הנבדקים (עמידות, נוחות, איכות ועוצמת השמע). המחיר יכול להשתנות באופן משמעותי בין סוגים שונים של מערכות ראש ובהתאם לאיכותם. כל מערכות הראש של חברת ארגוקום מתאפיינות ביחס עלות תועלת מכסימלי, ובמחיר תחרותי לכל דורש.

אחריות חברת ארגוקום מספקת 24 חודשי אחריות לכל מערכות הראש שלה המכסה על כל נזק או תקלה במערכת הראש למעט נזק שנגרם בזדון ע"י המשתמש.

חברת ארגוקום אינה עוד ספק של מערכות ראש, חברת ארגוקום הנה החברה המובילה בתחום זה בארץ עם ניסיון של למעלה מעשר שנים שבהם סיפקה למעלה מעשרות אלפי מערכות ראש ללקוחות מרוצים.
הידע, הניסון ושיתוף הפעולה עם ייצרן איכותי מאפשרים לנו להיות ראשונים תמיד בטכנולוגיה בחדשנות ובשרות שאנו מעניקים לכם הלקוחות שלנו.

up